Змішувачі для кухні
Як вибрати змішувач на кухню
У повсякденному житті змішувач для кухні відчуває навантаження в кілька разів перевищуючі ті, яким піддається сантехнічна арматура у ванній кімнаті. Тому таке обладнання повинно мати високу міцність, зносостійкість і практичністю. При виборі моделі слід враховувати не тільки інтер'єр приміщення, розмір мийки і власні переваги, але і механізм управління. З цих причин до вибору змішувача для мийки потрібно ставитися дуже відповідально. Основні характеристики, на які слід звертати увагу, обираючи кран на кухню:
1. Принцип управління. За цим параметром пристрої діляться на різновиди:
2. Геометрія виливу. Змішувач для мийки може мати:
3. Матеріал виготовлення. Змішувачі на кухню виготовляють з матеріалів, що володіють стійкістю до корозії. Для цього використовують латунь, бронзу, високолеговану сталь, силумін, пластик, кераміку. Найбільший експлуатаційний термін мають вироби з латуні і бронзи. Вироби з силуміну і пластика більше підходять для дачі або знімною квартири. Керамічні конструкції відносяться до ексклюзивних варіантів і використовуються для оформлення дорогих інтер'єрів.
4. Спосіб кріплення. Залежно від конструктивних особливостей кран-змішувач можна встановлювати декількома способами:
5. Наявність додаткових функцій. Кран-змішувач на кухню може забезпечуватися фільтром, який поліпшує якість питної води, або мати додатковий висувний вилив, що дозволяє міняти напрям струменя.
Різновиди кранів для кухні
У каталозі інтернет-магазину Osеllya представлені різні моделі кранів для раковин, виробником яких є фірма «TAU» - новий бренд компанії «Сігма Україна». Асортимент продукції, що випускається включає пристрої, виконані в різних дизайнах, розмірах, кольорах і різною формою виливу. Для виготовлення сантехнічної арматури і комплектуючих використовуються різноманітні матеріали, кращим з яких є латунь - сплав, стійкий до впливу різних зовнішніх факторів.
Використання автоматичного обладнання дозволяє контролювати точність розмірів і ступінь обробки деталей, наявність власної гальванічної лінії - наносити якісне хромоване або нікелеве покриття. Крім того, в процесі виробництва застосовуються новітні технології, що дозволяють отримувати продукцію високої якості. Наприклад: